Про  надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою

Дата: 09.04.2020 09:23

КРАСНОТАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ШОСТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

13 березня 2020 року                                                               №  6/ 4                                                     село Красна Талівка

Про  надання дозволу на розробку

технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Керуючись  п. 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 81, 91, 93, 118,121, 124, 125 Земельного кодексу України ст.25 Закону України «Про землеустрій» та розглянувши заяву жительки  с. Красний Деркул  Пер’ян Світлани Володимирівни , сільська рада:

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати Пер’ян Світлані Володимирівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) орієнтовною площею 2 га, за адресою: с. Красний Деркул по вул. Миру, 13 для ведення особистого селянського господарства, із земель громадської забудови.

1. Пер’ян Світлані Володимирівні , згідно із законом, у 2-х місячний термін звернутися до проектної організації, що є виконавцем робіт із землеустрою, для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища .

Сільський голова                                                        С.В.Батальщиков

КРАСНОТАЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ШОСТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

24 лютого 2020 року                                                              №  6/                                                      село Красна Талівка

Про надання дозволу на укладання

договору оренди земельної ділянки

Відповідно до ст..12, 40, 93, 116, 122, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина Ніпотова Юрія  Івановича з наданими документами, заслухавши інформацію сільського голови Батальщикова С.В., Красноталівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Дозволити укладання договору оренди на земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)  за адресою Миколаївська область, Вознесенський район, с.Дорошівка, вулиця Степова, 37.

2.Встановити ставку орендної плати в розмірі 3% нормативно грошової оцінки земельної ділянки. Доручити спеціалісту по земельним питанням Дулгеровій Г.В.  укласти договір оренди земельної ділянки.

3.Зобов’язати громадянина Булгакова Ю.В. зареєструвати договір оренди відповідно до чинного законодавства.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на на Постійну комісію з агропромислового комплексу, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова                _______________                 С.В. Батальщиков