Красна Талівка!  З Днем села!

Дата: 21.11.2019 18:57

Красна Талівка!  З Днем села!

Село Красна Талівка,  Його не знайдеш на  світовій мапі, але  для нас - його мешканців, воно найважливіше. Це мальовничий край з луками, лісами і тихою річкою Деркул, однією з найчистіших річок України. Село наше красиве і квітуче. Але справжньою його окрасою є люди. Ми щодня бачимо їх, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. І як зробити свято цим втомленим людям, які люблять і поспівати, і потанцювати, і поспілкуватись з односельцями.

«Моє рідне село- світ дитинства чарівний,

Де тополі до неба, де безкрая ріка.

Кожен спогад про тебе такий неймовірний,

Кожна думка про тебе солодка й гірка»…

Такими словами розпочалося свято, присвячене  Дню села Красна Талівка, яке відбулося 21 вересня 2019 року в престольний  день храму Пресвятої Богородиці. Розпочалося свято з концертно-привітальної програми в сільському будинку культури. В концерті приймали участь:  жіночий вокальний ансамбль  Красноталівського СБК «Любава», дитячий вокальний ансамбль «Смерека», а також гості села – артисти Талівського СБК, які порадували мешканців села своїми танцями та співом. Підняв настрій селянам виступ голови  Красноталівської  сільської ради об’єднаної територіальної громади Батальщикова С.В..

Сільський голова  урочисто вручив   подяки  трудовим колективам  та окремим мешканцям  за  вагомий внесок у розвиток  села.  Після концерту на торговій площі  всіх учасників свята чекало частування – святковий куліш та вареники. Люди дружно веселились, танцювали , співали пісні та спілкувались з односельцями  до самої ночі. А о 19-й годині на всіх чекав ще один сюрприз – святковий салют та молодіжна дискотека.

Мешканці села виражають щиру подяку спонсорам свята в проведенні Дня села:  сільському голові Батальщикову С.В., ФОП «Подейко О.В.», ПП Ніпотову Ю.І, депутату Прокоф’єву  Д.І.  Група "Красноталівський будинок культури у фейсбук

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)